אינטרקטיב קליק

 
 
אינטראקטיב קליק
 

מערכת אינטראקטיב קליק של מולטילוק מציגה פתרון נעילה אלקטרו-מכני משולב, המציע את החיבור המושלם בין האמינות המוכחת והאמיתית של מפתחות וצילינדרים מכאניים, ברמה העילית – לבין תכנות מתוחכם והגמישות, המובנים במנעולים אלקטרוניים.

מערכת הנעילה אינטראקטיב המוכחת של מולטילוק , מספקת רמות ביטחון
גבוהות במיוחד.
כל מפתח מיוצר עם קומבינציה ייחודית. מפתחות Interactive משלבים בתוכם שני פינים צפים החרוטים בדיוק רב. כאשר מכניסים את המפתח לתוך הצילינדר פינים אלו באינטראקציה עם פינים "דרוכי – קפיץ" בתוף יוצרים "קומבינציה וירטואלית". המבנה המיוחד של המפתח, הופך אותו למעשה לבלתי ניתן לשכפול. הגלם והמפתח Interactive מוגני הפטנט,  מספקים בקרה מוגברת על תהליך שיכפול המפתחות,וזאת על מנת לספק רמה גבוהה יותר של ביטחון ללקוח.

בנוסף למערכת הנעילה מוגנת פטנט זו, המהווה את חזית הקידמה בתחום הנעילה, שילבה מולטילוק  את טכנולוגיית קליק החדשנית, שפותחה ייחודית על ידי חברת ASSA ABLOY, המבוססת על אלקטרוניקה ממוזערת ורמה גבוהה של הצפנת נתונים. המערכת משולבת ישירות בתוך המפתח ובלב הצילינדר – יכולות שהופכות אותה למערכת אלקטרו-מכאנית חכמה, גמישה וניתנת ל"התאמה לפי דרישה", בקלות רבה.

מפתח אינטראקטיב קליק, מכיל קוד זיהוי אלקטרוני ייחודי, שלא ניתן לשכפול, לשינוי או לשיבוש. אל תוך המפתח מוכנסת גם סוללה בעלת אורך חיים רב, הניתנת להחלפה, ומשמשת במקור הכוח הבלעדי, למערכת הכוללת צילינדר ומפתח.

המנגנון האלקטרוני המובנה בצילינדר, הנה יחידה עצמאית, שאינה דורשת שום חיווט. לכן, מרכיבים את הצילינדר המאוד חכם הזה בקלות, כמו כל צילינדר רגיל.

מערכת הנעילה אינטראקטיב קליק, אינה ניתנת למעשה, לשיבוש. היא מגיעה יחד עם תוכנת ניהול מתוחכמת, המאפשרת מגוון תפקודי תכנות גמישים, עבור ארגונים עם תודעת ביטחון, הדורשים פתרונות המטפלים בסוגיות רגישות, כגון אובדן מפתח והחלפתו, אישורי כניסה מבוססי זמן, עבור כל יחיד בארגון, וכמו כן, ונתוני מעקב/ ביקורת לגבי כל אחד מהצילינדרים.


 
   
   

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר