דלתות וריאציה

 
 

 דלתות וריאציה מנקודת המבט שלנו הוא להיות חלק מהולדת הרעיון:
כאן אצלינו ב" קובי מנעולים" בתחילת שנות האלפיים היינו שותפים לסיפורים על דלתות יפות שאילן יצר יחד עם לקוחות.
חלק מהלקוחות הללו היו כאן אצלינו ב-"קובי מנעולים" , חלקם קיבלו המלצה על איש מקצוע עם מחשבה אחת קדימה יותר מכולם.
אבל אילן הפתיע בגדול.
אילן  ורפי לקחו את הרעיון עליו דיברנו כל הזמן, אספו אותו לצבר של עבודות מקסימות בדלתות כניסה יפהפיות, עם צבר של לקוחות מרוצים-שגם הם דחפו אותם להרים מזה פרוייקט יחודי של דלתות כניסה ודלתות מעוצבות על בסיס שלדת דלת רב בריחית. הם קראו לזה "וריאציה"
התחלנו לפרגן כמו חברים, חזרנו אח"כ להשלים צרכים  למנעולים שונים, וקיבלנו משובים מעולים על דלתות וריאציה.

דלתות וריאציה ופתרונות נעילה של קובי מנעולים
מנעולי מרתוק -
מנעול חדשני המרתק את הדלת למשקוף, משמש כמנעול נוסף והגנה נוספת לכל דלת פלדה, יכול להיות מותקן בדלתות וריאציה חד כנפית למקומות בהם הצורך בבטחון הינו ברמה אחת מעל.
צילינדר MT-5 -
צילנדר חדשני בעל מערכת פינים פנימיים כפולה וכרטיס שכפול מגנטי חכם. נעילה מתקדמת ומתוחכמת יותר, בקרת שכפול לכל מפתח, דלתות וריאציה בעיצוב מתקדם ראויות לנעילה משודרגת
מערכות צילינדרים תאומים -
באם יש בבית או במקום מספר דלתות רב בריחיות או אחרות, כולל דלתות וריאציה- ניתן ליצור מערכת מפתחות חכמה ופשוטה לפתיחה בעזרת אותו מפתח.
שכפול מפתחות -
לכל דלת וריאציה וכמובן לדלתות מכל הסוגים.
מנעולים ביומטריים -
שיא הקדמה בנעילה, מערכת בקרת פתיחה המופעל באמצעות טביעת אצבע של המשתמש.ניתן להתקין באופן מקורי מערכות ביומטריות על דלתות וריאציה
החלפת צילינדר -
אחד הפעולות הבסיסיות שקורות מיד אחרי כל שיפוץ בית, ומיד אחרי כל סיום בניה. אז מפתחות הבית פזורים אצל בעלי המקצוע השונים. מפתח הבית הוא חלק מתחושת הבטחון שלנו בדלתות כניסה וחיצוניות כולן, ואתם צריכים דלתות שאתם יודעים בודאות שהמפתח המקורי שלכם בלבד. קובי מנעולים כאן בדיוק לצורך הזה הן בדלתות וריאציה והן בכל דלת חוץ מכל סוג.


דלתות וריאציה בכוכב יאיר-צור יגאל:
זו דוגמא לדלת כניסה וריאציה, שהחליפה דלת טיפוסית עם וטרינת צד ישנה, רק פרט קטן וחשוב....וריאציה הגיעה בבקר וסיימה עוד באותו יום את מלאכת הפירוק והשינוי הדרמטי כולו.

דלתות וריאציה בכפר סבא: דלתות וריאציה GLR-לוטוס
דלתות וריאציה בפתח בית הם רהיט אמיתי, לעיתים קיים צורך ליצור ריהוט משלים ואז קבלת הפנים בכניסה לבית שלך מושלמת. איפה יש עוד מבטים כאלה הרמוניים בדלתות כניסה לבית. והתנין....אותו ניתן לרכוש בחנות שליד קובי מנעולים בהוד השרון דרך השרון 68.

 

 


דלתות וריאציה דלת וחצי -GLR 
כל דלת וריאציה יכולה לקבל עיצוב גם בכנף אחת וגם כדלת וחצי או דו כנפית. בדלתות עם כנף מתקיימות סוגיות טכניות אחרות מאשר כנף אחת: אין יכולת להתקין סגר בטחון, אין יכולת להתקין מנעול מרתוק, הכנף המשנית המדמה משקוף צפויה עם שנות השימוש "לרקוד". זה לא אומר שלא לקנות, זה אומר להשתמש בחכמה ולדעת שצריך התאמות עם השנים. אנו כאן גם לצורך הזה.

 

דלתות וריאציה בצבעים
אין גוון בעולם שוריאציה לא יכולה לצבוע בו דלת לחלום שלך. דלתות אדומות, כתומות, בטורקיז, ובכחול ים- לכל פנטזיה יש פתרון, אפילו לאלה שהיו רוצים דלת מעץ- ולא יכולים בגלל בעיות מזג האוויר- יש גווני וואש מיוחדים שכבתיים ומדהימים כמו ברונדה המעניקים חמימות ויופי.

 

דלתות וריאציה ועיצוב - דגם TM
אלה רק מעט ממפגן היכולת העיצובית של דלתות כניסה מקסימות וריאציה, כניסה לאתר וריאציה פותחת בפניך חלון נרחב ליותר אופציות, ואם אתם משוגעים לדבר דלת מעניינת באמת פנו לאילן עם רעיון או חלום לדלת ובטוח שיהיה לכם את המענה האיכותי ביותר בארץ.
 

 

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר