הקריטריונים שחשוב לבדוק בבחירת פתרונות נעילה

 
 

 

 הקריטריונים שחשוב לבדוק בבחירת פתרונות נעילה

1. איכות

איכות גבוהה חשובה מאוד בפתרונות נעילה. היא מבטיחה שפתרון הנעילה שלכם הוא באמת יעיל להגדלת הקושי של פריצותמצד שניהוא מבטיח כניסה קלה ונוחה אל ביתכם ומשרדכם
 

2. תקינה

תקנים שונים (איכות ובטיחות,למשלשל פתרונות נעילה חשובים כי הם עוזרים לאנשים להבדיל בין מוצריםלדעת איזה מוצר עדיףהמידע הזה חשוב גם לחברות הביטוח שדואגות להציב דרישות תקינה לפתרונות נעילה של המבוטחים.

3.אמינות גבוהה

היכולת לסמוך על פתרונות הנעילה שיתפקדו היטב לטווח ארוךבלי בלאי מואץ בלי כשלים והוצאות על תיקונים... פשוט שיעשו את מה שהם עושים הכי טוב – כל הזמן.
לכן
כשאתם בוחרים בפתרונות נעילה של מולטילוקאתם חוסכים כסף ועצבים בהמשך הדרך.
 

 4. שירות

לרכישת מוצר יש משמעות הרבה מעבר לפעולת הקניהכשמדובר בפתרונות נעילה מדובר במערכת יחסים ארוכה. הצרכן צריך לדעת שיש לו כתובת לשאלותבירורים ומענה אנושי לאורך כל הדרך ומייד
לכןכשאתם בוחרים פתרון נעילה אצל מנעולן מורשה מולטילוקאתם יודעים שהאדם שייעץ לכם בבחירת הפתרון יהיה שם בשבילכם גם בהמשך.
 

 5.נוחות שימוש והפעלה

פתרונות נעילה איכותיים לא רק מקטינים את החשש לפריצותאלא הופכים את חיי היום יום לנוחים יותרמנעולים צריכים להיות קלים ונוחים לפתיחה עבור מורשי כניסהבמקבילהם צריכים להקשות כניסה של גורמים לא מורשיםכלל זה חשוב במיוחד לגבי ילדים או קשישים
 

 6.גמישות לצרכים משתנים

ככל שפתרונות נעילה הם מתקדמים יותר כך הם מתאימים את עצמם לדינאמיות של החיים ולצרכים שלכםאם ברצונכם להתקין בדלת בקרת כניסה ביומטרית למשלמולטילוק מציעה לכם את מנעול ה- BIOLOCK, מנעול ביומטרי לדלת פלדה המקנה לכם רמת ביטחון גבוהה והרשאת כניסה.
 

7. חיסכון

לחיסכון יש הרבה משמעויותשקט נפשיזמן וכמובן כסףכשבוחרים בפתרונות הנעילה של מולטילוק חוסכים השקעה בתיקוניםהחלפות וכל דבר אחר שגובה מחיר ממי שמתפשר על מוצר שהוא פחות מהטוב ביותר.
 

 8. בקרת שכפול

פתרונות הנעילה עם בקרת שכפול מתוצרת מולטילוק מקשים על החשיפה לשכפול המפתחות על ידי מי שאינו מורשה לכך.מדובר בפתרונות נעילה מתוחכמים המוגנים בפטנט רשום.

 

9. התאמה אישית

לאנשים שונים יש צרכים שוניםיותר מזהאפילו לאותו אדם יש העדפות שונות לגבי מקרים שוניםפתרונות הנעילה האיכותיים של מולטילוק יציעו לכם קשת רחבה של פתרונות אמיתיים לכל צורך והעדפהמטבע הדברים יש הבדל בין פתרונות הנעילה שיתאימו לדירת מגורים משפחתיתלעסקלמחסן בחצר או לאופניים שלכם.

המלצהתבחרו רק במי שמציע מענה איכותי בהתאמה אישית לכל הדרישות והאילוצים שלכם.

 

10. ומעל הכל ספקי השרות – המנעולנים

בכל מה שקשור לפתרונות נעילה אין תחליף למנעולן מקצועי ואמין. פניה אליו תחסוך כסף לטווח ארוך ותעניק שקט נפשי במהלך השימושאל תקנו פתרונות מכל אחד.

 
 
 
גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר