מנעולן בהוד השרון

 
 

מנעולן בהוד השרון
קובי מנעולים קיימת בהוד השרון משנת 1988, בדרך השרון 68 הוד השרון. בעבר שכן בצמידות  סניף רב בריח מיתולוגי אשר ניזון משירות מיידי ללקוחותיו הן בחנות והן בשירות חירום. היו זמנים כאלה אשר בינתיים השתנו אבל אנחנו כאו ובגדול.

למה מנעולן בהוד השרון,למה חשוב מנעולן מקומי ? 
שוק המנעולים הינו אחד התחרותיים והיצריים שיש במשק שלנו וזה מוביל לייבוא ואספקת מוצרי נעילה ברמות שונות וחייבים להודות גם משונות .
לצד הצורך להיות אטרקטיביים צריך לפעול במקצוענות, לתת את המענה הנכון ולא להתפתות רק לחסכון.
מנעולן בהוד השרון טוב  לתושבי השרון הקרובים כי זו קהילת לקוחות שאנו מטפחים על מנת שתחזרו אלינו.
קובי מנעולים חייב לתת לך עצה נכונה והוא ה"דוקטור " לפתרונות הנעילה. ואם ה"דוקטור" שלך טוב אתה תחזור אליו, תסמוך עליו, ותאמין בו !

מנעולן בהוד השרון-ייעוץ ללא תשלום
כיאה ל"דוקטור" שלך תוכל לפנות אלינו, לשאול ולהתעניין, ולקבל המלצה לפתרון, תוכל להציג בפנינו פתרונות אחרים שהוצעו לך ואנו נעניק לך מהידע שלנו -גם אם ברצונך לרכוש זאת במקום אחר.למה....? כי אם יהיה לך פתרון נכון ומתאים ומישהו אחר הרוויח את הרווח הכספי - העיקר שפעלת נכון ואת הרווח הכספי שלנו נקבל ממך ביום מן הימים, הרי אנו לא נפסיק להיות ה"דוקטור" הטוב ביותר בהוד השרון כמנעולן.

שירותי "קובי מנעולים"-מנעולן בהוד השרון
שכפולי מפתחות, החלפות צילינדר,שיכפולי מפתחות לרכבים, אימובילייזרים מקוריים לרכב, חילוץ רכבים ודלתות נעולות,מכירת מוצרי נעילה בכל הרמות, כספות,התאמת מפתחות אחרי אבדן, מערכות מאסטר ותאומים,

הפניות מאיתנו כמנעולן בהוד השרון
כלקוח בודאי נוצר לך צורך בשירותים נלווים לבטחון הבית , בטחון הדלתות והחלונות, ואפילו לא רק לבטחון. כאיש מקצוע ותיק ומנוסה ההיכרות האישית של קובי מנעוטלים היא עם עשרות אנשי מקצוע, מן המעולים שבתחומם
צריך איש אזעקות ,חיבור למוקד, אינטרקום- כמנעולן בהוד השרון אנו נחשפים לאנשי אזעקות שונים, טובים וטובים עוד יותר. לאורך 24 השנים בתחום בלט אחד יותר מכולם - "קובי תקשורת". אנו מאוד דומים בגישת העבודה, אנו מאוד דוגלים בדוקטרינות ייעוץ הולמים לבית, לדרישות הלקוח, ולתקציב, ומילה זו מילה.
צריך דלתות פלדה - אנו בהכרות בתחום עוד מהימים שקובי מנעולים היה מתקין דלתות ברב בריח. טובי מתקיני דלתות פלדלת הינם עמיתים של שנים. חייג ונבחר לך את המתאים ביותר, ותהיה לך דלת פלדה בטוחה עם שרות שלנו כמנעולן מהוד השרון. 
צריך החלפת דלתות לבית - דלתות כניסה אנו ממליצים על דלתות וריאציה מהוד השרון. למה...? בגלל חברות של שנים אבל זה בכלל לא מספיק. כל לקוח שהופנה חזר שמח, ברמת שביעות רצון לא רגילה, האחד בגלל העיצוב, אחר בגלל הסבלנות של אילן, ויש כאלה שהשילוב בין פתרונות הנעילה שלנו ב"קובי מנעולים" לפתרונות העיצוב - שם היה ההישג החשוב להם.
צריך מסגר לסורגים - יש לנו מענה להפנות אותך לאיש מקצוע מן הזן שחולף מהעולם, איש נעים עם ביצוע איכותי ובמחירים טובים.

גרסה להדפסה גרסה להדפסה       שליחה לחבר שליחה לחבר