פתרונות נעילה 

הקריטריונים שחשוב לבדוק בבחירת פתרונות נעילה

1. איכות

איכות גבוהה חשובה מאוד בפתרונות נעילה. היא מבטיחה שפתרון הנעילה שלכם הוא באמת יעיל להגדלת הקושי של פריצות. מצד שני, הוא מבטיח כניסה קלה ונוחה אל ביתכם ומשרדכם. 
 

2. תקינה

תקנים שונים (איכות ובטיחות,למשל) של פתרונות נעילה חשובים כי הם עוזרים לאנשים להבדיל בין מוצרים. לדעת איזה מוצר עדיף. המידע הזה חשוב גם לחברות הביטוח שדואגות להציב דרישות תקינה לפתרונות נעילה של המבוטחים.

3.אמינות גבוהה

היכולת לסמוך על פתרונות הנעילה שיתפקדו היטב לטווח ארוך. בלי בלאי מואץ בלי כשלים והוצאות על תיקונים... פשוט שיעשו את מה שהם עושים הכי טוב – כל הזמן.
לכן, כשאתם בוחרים בפתרונות נעילה של מולטילוק, אתם חוסכים כסף ועצבים בהמשך הדרך.
 

 4. שירות

לרכישת מוצר יש משמעות הרבה מעבר לפעולת הקניה. כשמדובר בפתרונות נעילה מדובר במערכת יחסים ארוכה. הצרכן צריך לדעת שיש לו כתובת לשאלות, בירורים ומענה אנושי לאורך כל הדרך ומייד. 
לכן, כשאתם בוחרים פתרון נעילה אצל מנעולן מורשה מולטילוק, אתם יודעים שהאדם שייעץ לכם בבחירת הפתרון יהיה שם בשבילכם גם בהמשך.
 

 5.נוחות שימוש והפעלה

פתרונות נעילה איכותיים לא רק מקטינים את החשש לפריצות, אלא הופכים את חיי היום יום לנוחים יותר. מנעולים צריכים להיות קלים ונוחים לפתיחה עבור מורשי כניסה. במקביל, הם צריכים להקשות כניסה של גורמים לא מורשים. כלל זה חשוב במיוחד לגבי ילדים או קשישים. 
 

 6.גמישות לצרכים משתנים

ככל שפתרונות נעילה הם מתקדמים יותר כך הם מתאימים את עצמם לדינאמיות של החיים ולצרכים שלכם. אם ברצונכם להתקין בדלת בקרת כניסה ביומטרית למשל, מולטילוק מציעה לכם את מנעול ה- BIOLOCK, מנעול ביומטרי לדלת פלדה המקנה לכם רמת ביטחון גבוהה והרשאת כניסה.
 

7. חיסכון

לחיסכון יש הרבה משמעויות: שקט נפשי, זמן וכמובן כסף. כשבוחרים בפתרונות הנעילה של מולטילוק חוסכים השקעה בתיקונים, החלפות וכל דבר אחר שגובה מחיר ממי שמתפשר על מוצר שהוא פחות מהטוב ביותר.
 

 8. בקרת שכפול

פתרונות הנעילה עם בקרת שכפול מתוצרת מולטילוק מקשים על החשיפה לשכפול המפתחות על ידי מי שאינו מורשה לכך.מדובר בפתרונות נעילה מתוחכמים המוגנים בפטנט רשום.

 

9. התאמה אישית

לאנשים שונים יש צרכים שונים. יותר מזה, אפילו לאותו אדם יש העדפות שונות לגבי מקרים שונים. פתרונות הנעילה האיכותיים של מולטילוק יציעו לכם קשת רחבה של פתרונות אמיתיים לכל צורך והעדפה. מטבע הדברים יש הבדל בין פתרונות הנעילה שיתאימו לדירת מגורים משפחתית, לעסק, למחסן בחצר או לאופניים שלכם.

המלצה: תבחרו רק במי שמציע מענה איכותי בהתאמה אישית לכל הדרישות והאילוצים שלכם.

 

10. ומעל הכל ספקי השרות – המנעולנים

בכל מה שקשור לפתרונות נעילה אין תחליף למנעולן מקצועי ואמין. פניה אליו תחסוך כסף לטווח ארוך ותעניק שקט נפשי במהלך השימוש. אל תקנו פתרונות מכל אחד.